Eğitimler

Mutluluk Kolay aşamaları
Canlı online

Yaşamınızda daha çok neşe, huzur, sağlık ve başarı elde etmeniz için size yardımcı olacak bilgi ve uygulamalar ile dolu bu eğitimlerde ilerlemek istiyorsanız, canlı online eğitime katılmanız gerekiyor.  

Ayrıntılı bilgi için lütfen iletişime geçin.
katılımcı yorumları 

Mutluluk Kolay ile hangi sorunlardan iyileştiler?

Müge Yaşar

CRM UZMANI
Gün içinde canım bir şeye sıkıldığında hemen Mutluluk Kolay yapıyorum, birdenbire üstümdeki ağırlık kalkıyor, hiçbir şey olmamış gibi devam ediyorum, hem de içimde biriktirmeden! 

Zekiye Gezgin

ÇOCUK FİZYOTERAPİSTİ
Tam 10 yıl önce eşimin ve çocuklarımın geçirdiği ciddi kazanın etkilerini, onlar bilmeden, uzaktan Mutluluk Kolay yaparak iyileştirdim. Korkuları sona erdi ve davranışları tamamen değişti.

Fazilet Batum

PSİKOLOJİK DANIŞMAN
Fibromiyalji. Ayda bir kere tüm vücudumun, bel ve bacaklarımın kasılarak tutulması sonucu el parmaklarımı bile hareket ettiremeyecek kadar zorlayan ağrılarım olurdu. Açıkçası kronikleştiği için çok fazla çözüm de kalmadığını düşünüyordum. Mutluluk Kolay ismini gördüğümde, bu kadar zor bir hastalığı biraz zor geçirir diye düşünmeme sebep oldu. Ancak başlayıp ilerlediğimde şu an hastalıktan en ufak bir iz bile kalmadığını söylüyorum ve bunu söylemeyi çok seviyorum. Şimdi ellerimi ayaklarımı tüm eklem yerlerimi bir lastik gibi eğip bükebilmemin, bunu hiç acı duymadan yapabilmemin mutluluğunu burada paylaşmak istedim. Mutluluk gerçekten Kolaymış. Teşekkürler teşekkürler


Banu Ş.B.

TEKSTİL MÜHENDİSİ

Haşimoto rahatsızlığım için her tür perhizi uygulamıştım, ilaç da alıyordum ve değerlerim iki senedir hiç düzelmemişti. Mutluluk kolay eğitiminden sonra yoğun uyguladım ve iki ay sonra doktorum tüm tahlillerin iyi çıktığını, bu rahatsızlığın sona erdiğini söyledi ve ilaçları bıraktım. Üzerinden bir yıl geçti, hala çok iyiyim.

Created with