EĞİTİM

Mutluluk Kolay Başlangıç Eğitimi : Canlı Online ve
Video eğitimi paketi
18-19 Kasım

Mutluluk Kolay, kalıcı çözüm sağlayan bir duygusal ve zihinsel rahatlama yöntemi. Çok kolayca ve hızla,  bilinçaltının olumlu yönde dengelenmesine yardımcı olan çok etkili bir sistem.

Başlangıç eğitiminde iki  gün, toplam 15 saatlik Zoom çalışmamızda hem zihniniz ve davranışlarınız hakkında bilgi edineceksiniz; hem de vaka öyküleri ve bol uygulama ile tekniği öğreneceksiniz. Mutluluk Kolay Tekniğinin etkisini hemen hissedeceksiniz. İçerik hakkında videoyu izleyebilirsiniz. Ayrıca alttaki önemli bilgileri inceleyin.

Bu eğitime Mutluluk Kolay Video eğitimi dahildir. Ayrıca eğitimden sonra
3 saatlik online buluşmada farklı uygulamalar yapıyoruz ve sorularınızı cevaplıyorum.

EFT ya da havale ile ödemeyi tercih ederseniz eğitim ücreti 7,500 TL'dir.  
Detaylı bilgi almak ve kayıt olmak için lütfen mutlulukkolay@gmail.com adresine eposta gönderin.  Kredi kartınıza taksitle ödeme yapmak için alttaki mavi butona tıklayın.

Mutluluk Kolay Bilinçaltı Tekniği, EFT Duygusal Özgürleşme Tekniği değildir ve çok farklı bir çalışma ilkesine dayanır, uygulamaları da EFT'den tamamen farklıdır.  Mutluluk Kolay Tekniğini öğrendiğinizde EFT'yi öğrenmenize gerek yoktur. EFT biliyorsanız, Mutluluk Kolay ile iyileşmeniz çok daha hızlanır ve kolaylaşır.
Write your awesome label here.

Canlı Zoom
18-19 Kasım 

toplam 15 saat

Video

5 saat

El Kitabı

36 sayfa 

WhatsApp

grup çalışmaları

Canlı Online Eğitim İçeriği

 • Mutluluk Kolay tekniği ve uygulama ilkeleri 
 • Bilinçli farkındalık, zihin ve enerjinin birlikte kullanımı
 • Duygular ve kökenleri, inançların oluşması, ezber davranışlar ve dürtüler  
 • Bilinçaltının kendiliğinden iyileşmesi için Şifa Niyeti yükleme
 • Sorun belirleme /  Direnç giderme /  İyileşme süreci
 • Olumlu ve esnek bakış açısı oluşturma ve bilinçaltınıza yükleme 
 • Duygusal dayanıklılık ve Mutluluk Kolay Tekniği
 • Kendiniz için Mutluluk Kolay uygulama
 • Başkalarına yardım için uzaktan Mutluluk Kolay uygulama
 • Bağımlılıklar, duygusal travmalar, inançlar, hastalıklar, hedefler, duygusal dayanıklılık için Mutluluk Kolay Tekniği

 • Bilişsel çarpıtmalar ve şemalar için Mutluluk Kolay 
 • Nereden başlayabilirsiniz? Yaşam çizgisi, farkındalık ödevleri

 • Video eğitimi içeriği için lütfen buraya tıklayın

Hemen hayata geçireceğiniz
bir eğitim

Mutluluk Kolay Tekniği ve şifa niyeti, eğitim aldığınızda  hemen işlemeye başlıyor, bu nedenle sorun belirleyip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. 

Eğitimden yaklaşık bir hafta sonra uygulama ve takip toplantımızda sorularınızı cevaplıyorum. Çok yararlı oluyor. Ayrıca WhatsApp grubumuzda her zaman dilediğiniz soruları sorabilirsiniz,  yaşadığınız deneyimleri paylaşabilirsiniz. 

Gerçek vakalar ve iyileşme hikayeleri

Canlı eğitimin en önemli bölümleri bunlar. Mutluluk Kolay Tekniği sayesinde iyileşen, ilişkileri düzelen, hedeflerini gerçekleştirenlerin hikayelerini dinlemeniz ufkunuzu açıyor, size esin kaynağı olabiliyor.
Uzaktan yapılan Mutluluk Kolay çalışmalarının da müthiş sonuçlarını paylaşıyorum. Bazıları inanılmaz! 
dİledİĞİnİz an kullanabİleceğİnİz kendİne yardım yöntemİ

Kendinizi iyi hissetmek için
en etkili, en hızlı yol Mutluluk Kolay.
Bize katılın! 

Önemli bilgi:
Bu eğitim 18 yaşından büyük bireyler içindir.

Psikoz, şizofreni, bipolar bozukluk ya da borderline- sınırda kişilik sorunları olan kişiler, uyuşturucu bağımlılıları ve intihar düşüncesi olanlar ne yazık ki katılamazlar.  Bu kişilerin psikiyatrik tedavi ve psikoterapi alması gerekir, teknik bu sorunlarda denenmemiştir.

Diğer bireyler için ve websitesinde belirtilen alanlar için  güvenlidir ve denenmiştir. Mutluluk Kolay tıbbi tedavinin ya da psikoterapinin yerini tutmaz, destek amaçlı ve kendine yardım metodu olarak kullanılır. Ayrıca, psikoterapi ile birlikte kullanılabilir.

Antidepresan kullananlar, eğitim alabilirler ve ilaçlarını düzenli almaya devam etmelidir. Eğitim sonrasında, bir süre tekniği kullanarak ilerleme kaydettikten sonra, ilaçlarını bırakmak isterlerse mutlaka psikiyatri hekimi denetiminde bırakmalıdırlar.
Eğitime katılmadan önce bu bilgiyi okuyup, koşulları kabul etmeniz gerekir.
Eğİtmen

Gülcan Arpacıoğlu Adams

Endüstri Mühendisi, ODTÜ
Yirmi yıldan uzun bir süredir kişisel gelişim alanında bir öncü olarak enerji ve bilinçaltı teknikleri ile çalışan, binlerce öğrenci yetiştiren ve bireysel seans uygulayan Gülcan Arpacıoğlu,  duygusal şifa ve zihinsel dönüşüm konusundaki deneyimi ve bilgisini birleştirerek Mutluluk Kolay Zihinsel Bağlantı Tekniğini tasarladı. Son dört yıldır bu tekniğin Başlangıç ve Uzmanlık Eğitimlerini veriyor.
Daha önce Reiki ve EFT Duygusal Özgürleşme Tekniklerinde uzmanlaştı, meditasyon, nefes teknikleri, NLP ve farkındalık eğitimleri aldı. Uzakdoğu felsefesinin zihin tanımını ve hayatı daha dengeli ve huzurlu, daha neşeli yaşama yaklaşımını benimsedi. Önceliği, etik değerler ve şefkat odaklı çalışmak.
Amacı, dünya barışına katkıda bulunmak.

Eşi Peter Mark Adams ile birlikte yazdıkları "The Power of The Healing Field" başlıklı kitapta Kenzie Q Adams adıyla birçok vaka öyküsü ve Mutluluk Kolay (MCH)  uygulamaları yer alıyor. 

Patrick Jones - Course author
Created with