Gülcan Arpacıoğlu Adams ile Mutluluk Kolayın hikayesi

Yirmi yılı aşkın süredir binlerce danışanım ve öğrencim oldu. Enerji, bilinçaltı ve şifa ile ilgili birçok tekniği öğrenme, uygulama ve öğretme olanağı buldum. Bazılarına hayran kaldım, bazılarını ise kenara ayırdım. 

Yaklaşık 11 yıl önce, Reiki ile birleştirdiğim ve öğrettiğim bir zihin tekniğinin çok işe yaradığını biliyordum. Ek olarak, farkındalığın ne kadar önemli olduğunu anlatmak istiyordum.

Sonunda bilgilerimi ve deneyimlerimi harmanlayarak, kendi yaklaşımımı katarak bir "inovasyon” geliştirdim, çünkü buna gerek vardı. Öncekilerden daha yumuşak, daha hızlı çalışması ve herkesin uygulayabileceği kadar kolay olması gerekiyordu. Ayrıca değişime ve iyileşmeye olan dirençleri hemen bertaraf etmesini istedim. 

2017'nin güz aylarında bir gün, içimden bir ses "Günü geldi" dedi,  içim heyecan doldu, kalemi elime aldım ve özgürce, tam odaklanarak şifa niyetini yazdım. Tekniğin geri kalanı hazırdı zaten. Uzun zamandır  sloganım 'Mutluluk Kolay!'dı. Domain adını yıllar önce almıştım, ama tekniğin adına karar veremiyordum. 

Sonunda, çok sevdiğim, fikirlerine güvendiğim dostlarla birlikte, adını Mutluluk Kolay Bilinçaltı Tekniği koyduk. Aslında, bir zihinsel bağlantı tekniği diye tanımlamak daha doğru. Artık sadece bu tekniği uyguluyorum ve öğretiyorum.

Bir de kafa karıştırdım ki, sormayın. Aynı süreçte, EFT Tekniğini de yalınlaştırıp adını Kolay EFT koyduğumdan ve YouTube'da ilk o videoları paylaştığımdan herkesin Mutluluk Kolay Tekniğini bir tür EFT olarak algılamasına neden oldum. Oysa EFT'den çok farklı işliyor Mutluluk Kolay!  

Araştırmak, çözüm bulmak, sonra da kocaman teşekkürlerle dolu mesajlar almak benim için büyük bir keyif kaynağı oldu. Hele bu mesajlarda teknikleri kullanarak sevdiklerini de iyileştirdiğini anlatanlar, sevincini paylaşanlar olduğunda hayatımın anlam kazandığını hissediyorum, çok mutlu oluyorum.

Mutluluk Kolay Tekniği pratik, zahmetsiz bir yöntem.
Zihninize bir niyet yerleştiriyorsunuz ve sonra seçtiğiniz her sorun için komut verdiğinizde bu şifa niyeti sayesinde bilinçaltı kendiliğinden iyileşiyor.
Birçok farklı şekilde kullanabiliyorsunuz, çok doğal bir akışı var. Hiçbir zorlama, çaba, emek olmadan işliyor.

Bilinçli zihniniz, bilinçaltınız ve enerji bedeniniz birlikte çalışıyor, şifa kendiliğinden gerçekleşiyor. 

Mutluluk Kolay tekniği, stres ve kaygılarınızı hayatınızdan çıkarıp daha mutlu bir yaşam sürmeyi öğretiyor. Geçmişinizin olumsuz etkilerinden kurtulmanızı, hedeflerinizi gerçekleştirmenizi, özünüzü yaşayıp kendiniz olduğunuz bir yaşam ve gelecek yaratmanızı sağlıyor. Hayatınızın amacını, anlamını bulmanıza destek olan bir eğitim aynı zamanda. 

Sorunlarınızın iyileşmesine izin verin ve "iyileşiyor"  deyin, zihniniz kendiliğinden iyileşsin, Mutluluk Kolayın özeti bu!

Mutluluk Kolay ile hayatınız kolaylaşsın.  Hemen başlayın!

Write your awesome label here.

Haydi öğrenmeye başlayın!

Created with