EĞİTİM

Klasik EFT Video Eğitimi
Gary Craig'in orijinal Duygusal Özgürleşme Teknikleri

EFT akupunktur noktalarına yapılan vuruşlarla rahatlama sağlayan bir kendine yardım yöntemidir. Bu tekniğin zaman içinde farklı uygulamaları oluşmuştur ve birçoğu işe yarayabilir. 
Bu eğitime  kaydolduğunuzda, Gary Craig'in özgün EFT (Emotional Freedom Techniques) Duygusal Özgürleşme Tekniklerinin temel bilgilerini edinirsiniz. Bu eğitimde öncelikle tekniğin özünü, nasıl çalıştığını ve nasıl uygulayabileceğinizi öğreneceksiniz. Çok kapsamlı bilgi
ve örnekler içeren eğitimde kendinizi sınıfta hissedebilirsiniz.
 
KLASİK EFT, halen AAMET ve ACEP tarafından öğretiliyor ve bu derneklerin sertifikasyonları EFT'nin bu orijinal yöntemi üzerinden veriliyor. EFT hakkında yapılmış olan 100'den fazla bilimsel araştırma da yine özgün, Klasik EFT kullanılarak yapılmış durumda.

Eğitimin ilk bölümünü ücretsiz izleyebilirsiniz. 
KLASİK EFT'den biraz farklı olan, en yalın haliyle, sadece vuruşlarla yapılan KOLAY EFT hakkında bilgi için alttaki kutucuğa tıklayın. (YouTube)
Tüm KLASİK EFT eğitimini KOLAY EFT versiyonuyla  kullanabilirsiniz.
Write your awesome label here.

KLASİK EFT
Video Eğitimi 
İlk bölümü ücretsiz izleyin

102 video

KOLAY EFT 
YouTube
Abone olun 

25 Video

EFT 
Gary Craig'in tanıtım videosu

KLASİK EFT 
El Kitabı


50 Sayfa

EFT'den nasıl
yararlanabilirsiniz?

  • Olumsuz anılarınızın sizde bıraktığı her duyguyu duyarsızlaştırabilirsiniz
  • Sizin için faydasız olan inançlarınızdan ve yanlış yönlendiren kararlarınızdan kurtulabilirsiniz.
  • Hastalıklarınızın duygu ve enerji sistemi kaynaklı nedenlerini temizleyebilirsiniz ve iyileşebilirsiniz.
  • Duygusal travmalarınızı, aile, okul ve işyeri ile ilgili sorunlarınızı çözebilir, gerginliklerinizi, kaygılarınızı yok edebilirsiniz.
  • Hedeflerinizi gerçekleştirmek için EFT kullanabilirsiniz

Kimler EFT yapabilir, kimler yapmamalı?  

Önemli bilgi:
Bu eğitim 18 yaşından büyük bireyler içindir.
Epilepsi (sara) rahatsızlığı olanlar, EFT vuruşlarının nöbet tetiklemesi olasılığına karşı, bu tekniği kullanmamalıdır. 

Bebek bekleyenler ayak bileklerine vurmadan EFT yapabilirler.
Psikoz, şizofreni, bipolar bozukluk ya da borderline- sınırda kişilik sorunları olan kişiler, uyuşturucu bağımlılıları ve intihar düşüncesi olanlar ne yazık ki katılamazlar. Bu kişilerin psikiyatrik tedavi ve psikoterapi alması gerekir, ayrıca teknik bu sorunlarda denenmemiştir.
Diğer bireyler için EFT bu websitesinde belirtilen sorunlarda ve alanlarda güvenlidir ve denenmiştir. EFT  tıbbi tedavinin ya da psikoterapinin yerini tutmaz, destek amaçlı ve kendine yardım metodu olarak kullanılır. Ayrıca, psikoterapi ile birlikte kullanılabilir.
Antidepresan kullananlar, eğitim alabilirler ve ilaçlarını düzenli almaya devam etmelidir. Eğitim sonrasında, bir süre tekniği kullanarak ilerleme kaydettikten sonra, ilaçlarını bırakmak isterlerse mutlaka psikiyatri hekimi denetiminde bırakmalıdırlar. Eğitimi satın almadan önce bu bilgiyi okuyup, koşulları kabul etmeniz gerekir.
EĞİTMEN

Gülcan Arpacıoğlu Adams

Endüstri Mühendisi, ODTÜ
Yirmi yıldan uzun bir süredir kişisel gelişim alanında bir öncü olarak enerji ve bilinçaltı teknikleri ile çalışan, binlerce öğrenci yetiştiren ve bireysel seans uygulayan Gülcan Arpacıoğlu, duygusal şifa ve zihinsel dönüşüm konusundaki deneyimi ve bilgisini birleştirerek Mutluluk Kolay Zihinsel Bağlantı Tekniğini tasarladı. Son dört yıldır bu tekniğin Başlangıç ve Uzmanlık Eğitimlerini veriyor.
Daha önce Reiki ve EFT Duygusal Özgürleşme Tekniklerinde uzmanlaştı, meditasyon, nefes teknikleri, NLP ve farkındalık eğitimleri aldı. Uzakdoğu felsefesinin zihin tanımını ve hayatı dengeli ve huzurlu, daha neşeli yaşama yaklaşımını benimsedi. Önceliği, etik değerler ve şefkat odaklı çalışmak.
Amacı, dünya barışına katkıda bulunmak.
Eşi Peter Mark Adams ile birlikte yazdıkları "The Power of the Healing Field" başlıklı kitapta Kenzie Q Adams adıyla birçok vaka öyküsü ve Mutluluk Kolay (MCH)  uygulamaları yer alıyor. Amazon'dan satın almak için tıklayın
Patrick Jones - Course author
Created with